30 Ocak 2017 Pazartesi 10:44
Esra Erol Cemil Nereli,Mesleği,Yaşı,Boyu,Kriterleri Nelerdir?
 Esra Erol izdivaç programında karşımıza çıkan damat adaylarından Cemil kimdir ne iş yapıyor. Eğitim durumu ve mesleği hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızı hazırladık.

 Esra Erol izdivaç programında karşımıza çıkan damat adayı Cemil ticaret ile uğraşmaktadır. Daha önce bir kez evlilik yaşayan Cemil Bey Yaşariye hanıma talip olarak gelmişti. Mersin'de hayatını sürdüren Cemil Bey bakalım kendisine uygun gelin adayını Esra Erol'un programında bulabilecek mi?
Esra Erol'da bu gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle yayın yaptığı ATV kanalında yüklü bir ücret aldığı söyleniyor. Atv kanal yönetiminin memnun olduğu Esra Erol gerek sinema gerekse izleyicilere verdiği güven ile reyting rekorlarını altüst ediyor. Zuhal Topal ve Seda Sayan'ın programları ile kıyasıya mücadele eden Esra Erol programının reyting listelerinde üst sıralarda tutunuyor konukları ve üzerinde kurduğu hakimiyet aynı zamanda tecrübeli sunuculuğu ile Esra Erol, Loca adayları ile bir aile ortamı oluşturup izleyiciye de bu sıcaklığı yaşatıyor. Sizlerde Hayatımızın aşkını arıyor evleneceğiniz kişiyi bulamıyorsanız Esra Erol İzdivaç programına başvurabilirsiniz. Esra Erol İzdivaç programının bu yılki düğün hediyesi herkes tarafından merak ediliyor.

Son Güncelleme: 30.01.2017 10:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş