10 Şubat 2017 Cuma 17:10
Esra Erol Canerin Berke'ye Sürprizi Ne Oldu? (10 Şubat 2017)
Caner ve Berke 10 Şubat Esra Erol programına ilk defa el ele çıktılar. Programdakilerin büyük alkışları ile stüdyoya gelen yeni sevgililerin çok mutlu oldukları her halinden belliydi. Caner Berke'ye 10 Şubat Esra Erol'da ne sürpriz yaptı merak ediliyor. Berke yapılan bu sürprize ne dedi. Esra Erol yaşananlara inanamadı.

10 ŞUBAT CANER'den BERKE'ye BÜYÜK SÜRPRİZ


Esra Erol Caner Berke'ye 10 Şubat tarihinde büyük bir sürpriz yaptı. Esra Erol'un programın başından itibaren söylediği Caner'in Berke'ye büyük sürprizi olacak.  Ben hayatımda böyle bir şey görmedim dedeği sürpriz ne oldu merak edildi. Dün 9 Şubat Esra Erol'da kavuşan ikili ilk defa programa el ele katıldılar. Caner uzun uğraşları sonucunda dün Berke'yi Esra Erol canlı yayınına getirmeyi başarmıştı.

Caner Berke'ye evlenme teklifi edeceğini ve aklında büyük bir sürpriz olduğunu dün söylemişti. Caner'in bu sözleri düşünüldüğü zaman Caner Acaba canlı yayında evlilik teklifimi yapacak sorularıda sorulmaya başlandı.  Caner 10 Şubat Esra Erol'da Berke içiin çok büyük bir sürpriz yaptı. Esra Erol Caner'in yaptığı bu sürprize inanamazken Berke ise çok mutlu oldu
Son Güncelleme: 12.02.2017 21:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş