25 Kasım 2016 Cuma 19:30
Esra Erol Berke kimdir kaç yaşında
 ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden izdivaç programı Esra Erol ile İzdivaç’ta yer alan gelin adaylarından ve Caner ile görüşmelerine devam eden Berke ile ilgili merak edilenler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

Hafta içi her gün sevenlerinin karşısına çıkan ve Esra Erol’un kendine has sunumuyla reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol ile İzdivaç ile llgili merak edilenleri ve adayları yakından tanımaya siz değerli okurlarımız için devam ediyoruz.

Yıllar önce yine bir evlilik programından tanıdığımız ve yıllar sonra Esra Erol ile İzdivaç programına katılan Caner ile görüşmelerine devam eden Berke Hanım en çok merak edilen isimlerin başında geliyor.

Esra Erol ile İzdivaç Berke

Esra Erol ile İzdivaç programında yer alan Berke Hanım 34 yaşındadır. Anaokulu öğretmenliği yapmakta olan Berke Hanım daha önce hiç evlenmedi ve Datça’da yaşıyor.

Caner ile görüşmesi devam eden  Berke Hanım Caner’e bir şans daha verme konusunda kararsız kaldı. Olumlu giden görüşmelerin ardından Berke Hanım’ın Caner’e olan tavrı ve görüşmeleri olumsuz oldu.

Esra Erol ile İzdivaç programı  yeni bölümü ile 28 Kasım Cumartesi akşamı ATV ekranlarında olacak.

Son Güncelleme: 25.11.2016 19:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş