07 Şubat 2017 Salı 18:46
Esra Erol 7 Şubat Caner Bekledi Berke Geldi mi?
7 Şubat Esra Erol 7 Berke Caner'in çağrısına karşılık verecek mi? programdaki herkes paravanın açılıp Berkenin gelmesini bekledi. Berke 7 Şubat Esra Erol'da geldi mi? Her bölümü her sahnesi ile olay olan Esra Erol son bölüm ile yine nefesleri kesti Caner Berke Aşkında Son Durum ve gelişmeler haberimizde

ESRA EROL 7 ŞUBAT CANER İÇİN BERKE GELDİ Mİ?

Esra Erol 7 Şubat canlı yayında Caner Berkeyi Bekledi. Berke Caner için Esra Erol 7 şubat canlı yayınına geldimi herkes merak etti. Yaklaşık 20 dakika caner ve Berke'nin müziği çaldı. Caner Berkeyi beklerken gözyaşlarına boğuldu gelip gelmeyeceği konusunda emin değildi. Caner gibi locadaki adaylarda Berke'nin geleceğine kesin gözü ile bakıyorlardı. Ancak Esra Erol'da programını Berke gelmedi.

CANER BERKE AŞKI

Berke'nin gelmemesi üzerine herkes büyük bir şaşkınlık yaşarken Esra Erol stüdyo ekibinin Berke ile ilgili bir kart kaldırdığını orada nelerin yazdığını ancak reklamlardan sonra açıklayacağını söyledi. Caner Berke'nin gelmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı. Paravan açılıpta beklemeye geçmeden önce Caner evlilik kararının kesin olduğunu bu ismin ise Berke olacağını açıklamıştı. 

ESRA EROL 7 ŞUBAT 2017

CANER BERKE'Yİ BEKLEDİ


Caner Berke ile ilgili kendisi ile çok büyük bir tartışmamız olmadı. Beraber görüşürken benim kıskançlığım yüzünden birkaç defa tartıştık daha sonra ise görüşemedik dedi. Programa geleceğini düşündüğünü söyleyen Caner ben birisini sevdimi kimseye sormama alır giderim. Buralardan kaçarım dedi. 
Berke Neden GelmediTıklayınız


Son Güncelleme: 11.02.2017 13:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş