27 Ocak 2017 Cuma 18:23
Esra Erol 27 Ocak Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Gelin Adayı oldu! Dayak İddiasının Görüntüleri ve Ses Kaydı
Esra Erol 27 Ocak Ceyda Kırıcı programa bağlanarak yeni gelin adayı oldu. Ceyda Kırıcı eski kısmetse olur  yarışmacısı olduğu ortaya çıktı. Ceyda Kırıcı Kısmetse olur programından neden diskalifiye edilmişti merak edildi. Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Kimdіr?

27 Ocak Esra Erol Ceyda Kırıcı Yeni Gelin Adayı Olarak Programa Katıldı


Esra Erol 27 Ocak Programında Kısmetse Olur evinin eski yarışmacısı Ceyda Oldu. Ceyda Esra Erol programında gelin adayı olarak katıldı. Ceyda ilk programında kimseye aday olarak çıkmazken kendisi için gelecek taliplerini beklediğini söyledi. Çok duygusal bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Ceyda b
іr insana çok çabuk güvendigini ve her seferinde hayal kırıklığına uğradığını söyledi.Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur Dayak İddiası Görüntüleri ve Ses KaydıKısmetse Olur Ceyda Kırıcı Kimdir?


Kısmetse olur programında da evlenmek için katıldığını ancak b
іr türlü anlaşabileceği bir aday bulamadığını söyledi. Kısmetse Olur programından olaylı bir şekilde ayrılan Ceyda Kırıcı Esra Erol'un programına evlenmek için katıldığını anlattı.

Kısmetse Olur Ceyda Neden Diskalifiye Edilmişti?


Ceyda Kırıcı o dönem Kısmetse olur programında gelin adaylarından bir tanesiydi. Programın ilerleyen haftalarında bazı anlaşmazlıklar yüzünden olumsuzluklar yaşamaya başladı. Ceyda Kısmetse olur evinde program sorumlusu Yasemin'in kendisini darp ettiğini iddia etmişti. Ancak daha sonra kamera görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Ceyda Kırıcının iddialarının asılsız olduğu ortaya çıkmış ve programdan diskalifiye edilmişti
Son Güncelleme: 22.03.2017 15:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş