01 Ocak 2017 Pazar 19:17
Esra Erol 2 Ocak Pazartesi yayınlanacak mı? Geçen Hafta Yaşananlar
 2 Ocak Pazartesi Esra Erol Yeni bölümü Yayınlanacak mı? Diğer Evlilik programları ile alınan ortak karar Esra Erol kapanış konuşmasında söylediği sözler Esra Erolun 2017 deki ilk programı ne zaman yayınlanacak

Her bölümü büyük bir heyecan ile beklenen ve yayının başlamasından sonra bitişinin farkında olmayan Esra Erol hayranlarının merak ettiği bir konuda yılbaşından sonra 2 ocak pazartesi günü esra erol yayınlanacak mı? İnternette haber sitelerinde ve medyada geçen haftadan beri dolaşan Esra Erol ve diğer evlilik programlarının ortak bir karar alarak yayınlanmayacağı buna sebep olarak ta reklam gelirlerinin yılbaşı olması nedeniyle düşmesi gösterildi.

Ancak 30 Aralık Cuma günü Esra Erol un programın kapanış konuşmasında söylediği yılbaşından sonraki ilk pazartesi görüşmek dileği ile hoşçakalın sözleri izleyenleri ve takipçilerinin kafasında yeni bir soru işareti oluşturdu. Çünkü yukarıda bahsettiğimiz gibi tüm herkes Esra Erolun yayınlanmayacağı bilgisini almıştı. Bunun üzerine bizde bir araştırma yaptık ancak resmi bir açıklamaya ulaşamadık?

2 Ocak Pazartesi Esra Erol Yayınlanacak mı?

Yürüttüğümüz fikirlere göre ise her bölümü canlı yayınlanan Esra Erol programı kapatırken evlenme programlarının bir hafta süre ile yayınlanmayacağı haberleri çoktan yayınlanmıştı . Bu sebepledir ki bizim düşüncemiz Esra Erol ün sözlerine itimat etmek yani Esra Erol 2 Ocak Pazartesi canlı yayınıyla yine karşınızda olacak

Geçen Hafta Neler Yaşanmıştı

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve her programı merakla beklenen sunuculuğunu Esra Erolun yaptığı Esra Erol’da programına bugünde yine Alper-Merve tartışması damga vurdu. Bir önceki program olan 28 Aralık Çarşamba  günü herkes Alper ve Mervenin nişanlanmasını beklerken Alper Merveye hediyelerini vermiş ve tam yüzükler takılacakken Alper Esra Erol’a hediye paketi içinde bir dosya vermişti.

Esra Erol alpere bu dosyayı kendisine neden verdiğini sorunca Alper herkes Mervenin gerçek yüzünü görsün istedim. Bu kadın benim ile görüşür iken Yunus adında başka bir adam ile daha sürekli görüştü ve hatta yılbaşı günüde beraber programları var. Herşeyin kanıtı ve ispatı var demişti.30 Aralık Cuma

Programa Ali İhsan ve simge aşkı damga vurmuş ikili şarkılar söyleyip danslar etmişti. Ali ihsanın daha önce talip olduğu Yaşariyede sürekli Ali İhsan ile tartışıyor ve simge ile söz atışmasına giriyor idi. Her şey çok keyifli iken programa yeniden Alper ile Merve davet edildi. Dünkü yaşananlar ile ilgili konuşmak istediğini söyleyen Merve Yunus ile görüştüğünü ve kalbinden onu atamadığını itiraf etti.

Alperinden bundan haberi oldğunu klip çekmek istediğini ve milyonlarca kişinin bu sayede klibini izleyeceğini söylediğini iddia etti. Yunus ile barıştığını daha önce 2 yıl gibi yine bir beraberliği bulunduğunu ne yaparsa yapsın onu kalbinden atamadığını itiraf etti. Alperinde göründüğü gibi bir adam olmadığını kamera arkasında bambaşka bir adam olduğunu söyledi.Yunus Programa Telefonla Bağlanmıştı

Canlı yayına bağlanan yunus ismindeki kişi Merve’yi çok sevdiğini yılbaşına beraber olacaklarını bu yaşananları merveye yaşattığı için çok üzgün olduğunu söyledi. Engeç 15(onbeş) güne kadar Merve ile nikah kıyacağını ve nikah fotoğrafını programa göndereceğini söyledi. Merve ile bir ömür boyu beraber yaşamak istediklerini söyledi.

Sabiha Neler Söylemişti

Sabiha söz isteyerek Merveye senin gibi bir kadına asla inanmayacağını ve alperin adam gibi bir adam olduğunu söyedi. Merve bu sözler üzerine çok sinirlenerek programı terk etti..
Son Güncelleme: 01.01.2017 19:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş