17 Ocak 2017 Salı 18:52
Esra Erol 17 Ocak Merve Ağlayarak Programı Terkederken Canlı Yayında Bayıldı

ESRA EROL 17 OCAK MERVE AĞLAYARAK PROGRAMI TERKEDERKEN CANLI YAYINDA BAYILDI

Esra Erol 17 Ocak günü canlı yayınlanan programda yine merve mustafa ve alper damga vurdu. Üçlü arasında yaşanan tartışmalar gün geçtikçe şiddetini daha da arttırıyor. Dün Merve ve Alper canlı yayına çıkarak adeta yeniden yüzleşmişlerdi. Ancak ikili ne kadar konuşsa da kimin doğru söylediği kimin yalan söylediği anlaşılamamıştı. Esra Erol hem Merve hemde Alper'i programdan göndererek birbirleri hakkında bir daha konuşmama tavsiyesinde bulunmuştu.

MERVE MUSTAFA ALPER ÜÇGENİ

Esra Erol 17 Ocak günü yayınlanan programda yine Merve konuşmaları ve hareketleri ile çok konuşuldu. Mustafa ile Merve stüdyoya gelerek açıklamalarda bulundu. Mustafa Merve ile beraber yapamayacağını onun kendi yoluna kendisininde kendi yoluna gitmesi gerektiğini söyleyerek Merve den ayrıldığını söyledi. Merve ise bu konuşmalardan sonra çok üzülerek ağlamaya başladı. Mustafa ağlamaması gerektiğini söyleyerek Merveyi teselli etmeye çalışsada bunu başaramadı.

MUSTAFA NEDEN MERVEDEN AYRILMAK İSTEDİ

Merve Esra Erol'a dönerek artık çok yorulduğunu ne yaparsa yapsın mutluluğu yakalayamadığını söyleyerek büyük üzüntü duyduğunu itiraf etti. Esra Erolda Mustafanın kendisi hakkında kötü birşey söylemediğini sadece ilişkinizin yürümediği için ayrıldığını söylediğini anlattıysada Mervenin gözyaşları bir türlü dinmek bilmedi. Loca tarafından Mustafa'ya konuşulanlardan söylenenlerden neden etkileniyorsun dese de Mustafa kesinlikle söylenenlerden etkilenmedim benim bildiğim bazı gerçekler var diyerek konuyu kapatmak istedi.

MERVE BAYILDI PROGRAM DEVAM ETTİ

Esra Erol Mustafa ve Merve ikilisini haklarında hayırlısı olması gerektiğini söyleyerek stüdyodan gönderdiği sırada Merve aniden yere düşerek bayıldı. Canlı yayında Mervenin gösterildiği sırada olayın gerçekleşmesi sonucu Esra Erol'un uyarısı ile görüntü başka tarafa kaydırıldı. Esra Erol sağlık ekibinin çağrıldığını ve olaya müdahale edildiğini söyleyerek programın normal akışını sürdürdü ve Arda ile Pamuk'u programa davet etti.

17 Ocak Esra Erol Mehmet Bahar'ı Programdan Kaçırdı
 

Son Güncelleme: 23.01.2017 13:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş