16 Ocak 2017 Pazartesi 18:18
Esra Erol 16 Ocak Alper Merve Yüzleşmesi
16 OCAK ESRA EROL NELER YAŞANDI

Esra Erol 16 Ocak Pazartesi günü yayınlanan programda Alper ve Merve tekrar canlı yayına çıktı ve yüzleşti. Daha önce nişan aşamasına gelen ve programda Merveye ait dökümanları yayınlayarak kendisini aldattığını açıklayan Alper Programa Merve varken katılmayacağını açıklamasına rağmen programa geldi. Programa ne için geldiği sorulunca Alper geçen hafta Merve ile Mustafanın kendisi hakkında söyledikleri ithama cevap vermek için canlı yayına çıktığını yoksa Merve varken programda olmayacağını söyledi.

ALPER MERVE CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ? ALPERİN AÇIKLAMALARI

Alper Mervenin kendisi hakkında söylediği Merveden özür dilediğim ve Mustafa hakkında konuştuğum iddiaları tamamen yalandır. Kendisinin 14 yaşında evlendiği zorla evlendirildiği tamamen uydurma laflardır. Kendisi ayda bir ikiz çocuklarını yanına almaktadır ancak onların yanına bile doğru düzgün uğramamaktadır canlı yayında söylediği sözler acındırmalar tamamen yalandır. Mervenin ailesine kadar ulaştığını hatta kendilerinin Alper'e ulaştığını söyleyen Alper ailesi bile Merve'nin nasıl birisiolduğunu biliyor dedi. İsterseniz ailesi konuşmaya hazır ancak canlı yayına bağlanmak istemiyorlar. İsterseniz arayıp kendileri ile konuşabilir iddialarımın aslı olup olmadığını öğrenebilirsiniz dedi.

MERVENİN ALPER AÇIKLAMASI

Merve ise Alper'in iddialarının tamamen yalan olduğunu kime isterlerse istesinler arayıp sorabileceklerin kimseden saklayacak veya gizleyecek birşeyleri olmadığını söyledi. Merve Alper'e benim seninle işim bitmiş 2 hafta olmuş neden benim arkamdan konuşuyorsun, Mustafanın arkasından konuşuyorsun ilişkimize zarar veriyorsun dedi. Alper iddiaları kesin bir dille yalanladı.LOCADAN ALPER'E TEPKİ GELDİ

Locadaki adaylardan Alper'e büyük tepki geldi. Özellikle Caner sonrada Bahar Alper'in kendisi hakında konuştuklarını hatta ses kayıtlarını dinlediklerini anlattı. Alper'in söylediklerimin arkasındayım demesi üzerine Caner çok sinirlendi ve sen hala nasıl söylediklerimin arkasındayım diyebiliyorsun dedi. Bahar Alper'e çok kızgın olduğunu erkek olmasına rağmen herkesin arkasından konuştuğunu söyledi. Alper konuştukları hakkında herkese tek tek izah edebilirim dedi. Bahar ben senin hakkında neler biliyorum ama her yerde konuşuyormuyum demesi üzerine ortam daha da gerildi. 

İKİLİNİN SON SÖZLERİ NE OLDU?


Programd sürekli sesler alınırken Alper Merve ve locadaki adayların sürekli birbirlerine hakaret ettikleri ve argo sözcükler kullandıkları anlaşıldı. Esra Erol 16 Ocak canlı yayınında ekibine seslenerek lütfen locadan mikrofonları alın ben izin vermedende lütfen konşmayın dedi. Alper ve Merveye söyleyecekleri birşeyler olup olmadığı sorulduğunda Merve hakkında konuşulmasını istemediğini söyledi. Alper ise Allah büyük herşey birgün ortaya çıkacak dedi.
Son Güncelleme: 16.01.2017 21:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş