01 Kasım 2016 Salı 22:40
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nerede çekiliyor dizi seti nerede
Ülkemizde en çok seyredilen diziler arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her hafta Salı günü akşamları ekranlara gelen dizinin seyircileri dizi nerede merak ediyorlar.

Güçlü senaryosu ile yayınlandığı ilk günden bu yana seyircinin ilgisini çekmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranların çok sevilen ve takip edilen projelerinden birisi olarak biliniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriyor. İstanbul’un farklı şehir ve semtlerinde çekilmekte olan Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisinin setine İstanbul şehrinde rastlayabilirsiniz.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu gibi çok kıymetli sanatçıların yer aldığı dizi her hafta Salı günü yeni bölümü ekranlara geliyor.

Dizide Oktay Kaynarca, Hızır Çakırbeyli isimli karaktere hayat veriyor. Hızır Çakırbeyli karakteri dizide Hızır Reis olarak tanınmaktadır. Çok sevdiği ağabeyini kaybeden Çakırbeyli bunun intikamını almış bu nedenle mühendis olma hayallerini bir kenara bırakıp cezaevine girmiştir.

Deniz  Çakır ise dizide Meryem Çakırbeyli isimli karaktere hayat vermektedir. Dizide Çakır’ın karısı rolünde olan Meryem karakteri çok net ve sağlam karakterli bir kadındır. Dizinin ön plana çıkan karakterlerinden birisi olan Meryem, mafya ailesini tek başına yönetebilecek kadar güçlü bir kadındır.

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin çekimleri halen İstanbul şehrinde devam etmektedir.

Son Güncelleme: 01.11.2016 22:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş