16 Ocak 2017 Pazartesi 12:07
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  neden yayınlanmadı? Dizi yayından kalkacak mı?
Sevilen dizi her hafta Salı akşamı izleyicisi ile buluşuyordu. Ta ki yılbaşına kadar. Yılbaşında ne oldu bilinmez dizinin sevilen bölümleri izleyici ile buluştu. Ardında 54. Bölümün yayınlanmasını bekleyen dizi severler hüsrana uğradı çünkü; ne dizinin fragmanı yayınlanmıştı ne de herhangi bir açıklama gelmişti yetkililerden.

Bu da izleyicilerde acaba dizi yayından kalkacak mı sorusunu düşündürdü. Sitem eden izleyiciye ilk açıklamayı sosyal medya üzerinden deniz çakır yaptı.
ATV ekranlarının reyting harikası sevilerek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  neden yayınlanmadı? Dizi yayından kalkacak mı? 

Deniz Çakır :‘’Dizi neden yok diye sitem içerisindesiniz. Ama  bu kanla ve yöneticiler arasındaki bir durum ve karar. Biz oyuncular söz sahibideğiliz. Âmâ siz hep bize sitem ediyorsunuz; etmeyin. Tez zamanda yeni bölümde buluşmak dileği ile.. ‘’  

Ardından bir başka açıklama da Oktay Kaynarca’dan  yani nam-ı diğer Çakır’dan geldi.
Oktay Kaynarca:"Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO'cular her sene sezon ortası, yani ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani 2 ya da 3 hafta ara verilir. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz" mesajını yayımladı.

Son Güncelleme: 16.01.2017 12:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş