01 Kasım 2016 Salı 19:52
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi gün saat kaçta

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve bu sene itibariyle ikinci sezonunu geçiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Dizinin hangi gün saat kaçta olduğu ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Okan Turan gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Raci Şaşmaz’ın  üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV ekranlarına damga vurmaya devam ediyor.

2.sezona da fırtına gibi başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hangi gün ve saat kaçta başlayacağı ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi gün saat kaçta?

Son dönemlerin en çok takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz saat 20.00’de başlıyor!

Son Bölüm Özeti

Dizinin son bölümünde Handan, Çakırbeyli ailesini karıştırmak için yaptığı hamlelerle birlikte kendince önemli sonuçlar alır ve bunun bedeli de aile için ağır olur. Son zamanlarda evde artan ergin haller, küslükler henüz nihayete ermemişken Civciv ve Ayşen’in yaşadıkları da herkesi darmaduman eder.

Evde yaşananların aynı sıra Gülmezlerin bahsettiği yedinci gün gelip çatar. İlyas’ın haklı endişesi de yaşanacak felaketi önlemeye yetmez. Özkan’ın yeğeni Taner ile birlikte kurdukları plan da tıkır tıkır işlemeye devam eder.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü ile 8 Kasım Salı ATV’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş