07 Şubat 2017 Salı 23:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.bölüm fragmanı çıktı mı 14 Şubat 2017 Salı ATV
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi bu hafta yeni bölümü ile 7 Şubat Salı akşamı hayranlarının karşısında oldu. İşte ayrıntılar..

 

Salı akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldu. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2.sezonunda da doldu dizgin yoluna devam ediyor.

7 Şubat Salı akşamı sevenleriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yaşananlar ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hızır öfkesini kontrol edemez ve bitap halde Ercüment ile hesaplaşmak istemektedir. Aynı masada olduklarından dolayı birbirlerine şahsi meselelerden dolayı zarar veremezler.

Ceylan’ın sahip olduğu bu bilgiyi Meryem ile paylaşması ise huzursuzluk çıkmasının anlamını taşımaktadır. Konuşacak bir şey kalmaz ve eski dostlar nefretlerini birbirlerine karşı göstermeye başlamışladır.

Masa üyeleri ise hayatını kurtardıkları adamın yaptıkları karşısında neye uğradığını şaşırmıştır. Hızır’ın gazabından masadakiler de nasibin alacaktır.

Hızır kendisini kurtaran adamları artık düşmanları olarak görmektedir. Hızır ile otel odasında bir araya gelen Suzi ise gün geçtikçe Meryem için tehdit olmaya devam eder.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı ekranlarda olmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 06.02.2017 22:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş