03 Şubat 2017 Cuma 21:34
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 56.bölüm fragmanı çıktı mı 7 Şubat 2017 Salı ATV-1
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 55.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Salı akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldu. Uzun zamandır reklam görüşmeleri nedeniyle ekranlarda olmayan ve yeniden sevenlerinin karşısına çıkmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 55.bölüm ile 31 ocak Salı akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin oluştuğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Masa üyeleri de Hızır’ı uzlaşmaktansa ölmeyi isteyeceğini bildiği halde Ercüment’in isteklerine boyun eğer. Ercüment ise masaya oturmak ister ve herkesin oyunu istemektedir. İlyas ise bu isteğin ardından pazarlığa yanaşmak istemez.

Abisinin bu şartlar karşılığında gerekirse oğlunun ölümüne göz yumacağını bilen İlyas çok düşüncelidir. Çakırbeylilerin  neden ortadan kaybolduğu ise kısa bir süre içerisinde anlaşılır.

Ünal Kaplan ise Hızır’ın kaybının ardından zayıflığına yol açacağını bilir ve her türlü pazarlığa hazır durumdadır. Ünal ile birlikte hareket eden Suzi ise olanlar karşısında gücünü göstermekten yanadır. Hızır ise CIA’e kafa tutmanın bedelini ağırca öder.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı ekranlarda olmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş