22 Kasım 2016 Salı 23:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Kasım Salı ATV
 ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi son olarak 22 Kasım Salı 48.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi bu hafta 48.bölüm ile ekranlarda oldu ve yine çok önemli gelişmelere sahne oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Çakırbeyli Salih Gülmez ile birlikte girdiği savaşta kaçacak yer kalmaz ve kapana kısılır. Hızır’ın bulaştığı beladan kurtulması için bu sefer zor yollardan geçmesi gerekmektedir ve bu kadar kolay olmayacaktır.

Yolun sonunda olduğunu düşünürken bile aklında tek bir soru vardır o da hainin kim olduğu sorusudur. Davut’un ölümüne dair yapılan eylemler için de düğmeye basılır!

Ünal Kaplan dahil olmak üzere masanın tüm üyeleri topun ağzında olan isimler olur. Herkesi çok zor günler beklemektedir.

Küçük yaştan bu yana yer altı dünyasının içinde bulunan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin mücadelesini ele alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı yeni bölümleriyle saat 20.00’de ATV ekranlarında olmaya devam ediyor. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 22.11.2016 23:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş