01 Şubat 2017 Çarşamba 12:38
Esaretim Sensin Yağmur Özbasmacı Mermer Hakkında Merak Edilen Detaylar

Yağmur Özbasmacı Mermer, 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan güzel oyuncu lisans eğitimini  Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü okuyarak tamamladı. 2015 yılında  Beni Affet dizisinde rol alan yetenekli oyuncu , İnci karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Yağmur Özbasmacı Mermer şimdilerde ise günlük dizi olarak yayınlanan Esaretim sensin adlı dizide rol almaktadır.  Perihan karakterine can veren güzel oyuncu daha nice başarılara imza atacağa benziyor.

 Yasemin Ankara’nın ünlü ailelerinden  Kırımlıların küçük kızıdır.  Saplantı haline gelen bir aşk içinde olan  Yasemin sevgilisi tarafından terk edilir . Terk edildikten sonra  intihara teşebbüs eden Yasemin  bir kaza geçirir ve bitkisel hayat sürmeye mahkum olur.  Ankara’nın  ünlü ailelerinden Kırımlıların kızı olan Yasemin gizlice bir klinikte tedavi görmeye başlamıştır.

Ankara’nın ünlü ailelerinden olan Kırımlıların büyük kızı Simay kendinden  küçük kız kardeşinin başına gelenler karşısında çok üzülür ve hırs yapar. Kardeşinin başına bu olayların gelmesine sebep olan kişileri bularak onlara cezalarını vermek onlardan  intikam almak için yemin etmiştir Simay.

Simay aile şirketinde çalışmaktadır. Kırımlılar Şirketinde çalışan Simay tüm bu yaşananlardan bir yıl sonra  şirketlerinde çalışmak için şirkete gelen genç ve yakışıklı iş adamı Doruk’a aşık olur.  Simay yıllardır kimseye kalbini açmamıştır. Doruk Simay’ın kalbini çalmayı başarmıştır. Aradan bir yıl geçmesiyle Simay’ın kız kardeşi Yasemin de git gide iyileşmeye başlar.  Yaseminin intiharına sebep olan kişinin , şimdilerde Simay’ın sevgilisi olduğunu gören Yasemin çiftin ilişkisini bozmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

 

Son Güncelleme: 01.02.2017 12:41
Yorumlar

Google+'da Paylaş