03 Şubat 2017 Cuma 17:09
Esaretim Sensin 6.bölüm özeti 6 Şubat Pazartesi Neler Oluyor Fox Tv
 Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısında olan Esaretim Sensin dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 6 Şubat Pazartesi günü 6.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

İlk bölümü ile 30 Ocak Pazartesi günü saat 18.00’de yayınlanan ve bundan böyle hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esaretim Sensin dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük beğeni toplayan Esaretim Sensin dizisinde Kırımlı ailesinin ve ailenin etrafında gerçekleşen olaylar ele alınıyor. 6 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin son bölümünde gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Esaretim Sensin dizisinin son bölümünde Alev’in dönüşü hem Kırımlı ailesinde hem de Aslan’ın gündemindedir. Kırımlılar geçmişteki büyük sırların gün yüzüne çıkmasından endişe duyarken Aslan ise yasak aşkının Ankara’ya gelmesi ile birlikte eli ayağına dolaşır.

Perihan ise doğum günü partisinde yaşadıklarının ardından sonra platonik aşkı Kerim’e ve hayatını değiştirme hayallerine bir adım daha yaklaşır.

Ancak Perihan Kerim ile İpek’in aşk yaşadığı haberinin ardından yıkılır. Perihan’ın yardımına yine annesi olduğunu bilmediği Alev koşar. Perihan’ı nefret ettiği bu hayattan çekip çıkartacak olan Alev kerim’i elde etmesi konusunda Perihan’a yardımcı olacaktır.

 

Esaretim Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 17:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş