02 Şubat 2017 Perşembe 11:24
Esaretim Sensin 5.bölüm özeti 3 Şubat Cuma tüyoları Fox TV
 Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Esaretim Sensin dizisi yayın hayatına devam ediyor. İlk haftayı geride bırakmak üzere olan Esaretim Sensin dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Esaretim Sensin dizisi yayın hayatının ilk haftasını geride bırakmak üzere. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile beğeni toplayan Esaretim Sensin dizisi 5.bölüm ile 3 Şubat Cuma günü yayınlanmaya hazırlanıyor.

1.haftanın son gününde Esaretim Sensin dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Kırımlıların karşısına çıkabilmek için Simay’ın doğum gününün büyük bir fırsat olduğunu düşünen Alev sonunda partinin verileceği mekanı öğrenir. Simay’ın doğum gününü iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri ile birlikte kutlamaya devam eden Kırımlılar karşılarında bir anda Alev’i görünce şok olurlar.

Partiye son veren Alev’in desteğiyle katılan Perihan da Kerim’e yakınlaşmak için elinden geleni yapmaktadır. İpek’i Kerim’in yanında gördükçe hırsı daha da artan Perihan sonunda Kerim’in ilgisini çekmeyi başarır.

Aslan ise Kırımlıların partisinde kızının Kerim ile döndüğünü görünce deliye döner. Aslan’ı daha büyük bir şok daha beklemektedir. Yıllardır unutamadığı yasak aşkı Alev Ankara’ya döner.

Son Güncelleme: 02.02.2017 11:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş