31 Ocak 2017 Salı 17:02
Esaretim Sensin 3.bölüm özeti 1 Şubat Çarşamba tüyoları Fox Tv
 Fox Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esaretim Sensin dizisi 1 Şubat Çarşamba 3.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle..

 

Sezonun yeni dizileri arasında yer alan ve her bölümü saat 18.00’de Fox Tv ekranlarında olan Esaretim Sensin dizisi 30 ocak Pazartesi akşamı başlamıştı. Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile birlikte büyük ilgi gören Esaretim Sensin dizisinden gelişmeleri de aktarmaya devam ediyoruz.

1 Şubat Çarşamba günü 3.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan diziden gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Aslan Yılmazoğlu ile yaşadığı yasak aşk skandalının üzerini örtmek için çabalamaya devam eden Kırımlılar tarafından sürgüne yollanan Alev doğum sırasında ise kaybetti sandığı kızı Perihan’ın hayatta olduğunu öğrenir.

Perihan bunun ardından soluğu Ankara’da alır. Kırımlı ailesinin malikane müştemilatında yıllardır anne ve babası olarak bildiği Müjgan ve İbrahim ile yaşamaktadır.

Perihan ise bir gün içinde büyüdüğü ve hep uzaktan baktığı o şaşalı hayata kavuşanın hayallerini kuran bir kızdır. Evin oğlu olan Kerim’e büyük bir aşk besleyen ve platonik olarak devam eden Perihan, Kerim ile İpek’in yaşadığı aşktan ise habersizdir.

Kız kardeşi Yasemin’in başına gelenlerin ardından uzun yıllardır kendini aşka kapatan Simay ise Doruk’tan etkilenmiştir.

Son Güncelleme: 31.01.2017 17:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş