30 Ocak 2017 Pazartesi 19:33
Esaretim Sensin 2.bölüm neler yaşanıyor Dizi Konusu 31 Ocak Salı Fox Tv
 Fox TV  ekranlarında yepyeni bir dizi daha başladı. Günlük dizi olarak yayın hayatına devam edecek olan Esaretim Sensin dizisi ilk bölümü ile 30 Ocak Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında oldu. İşte ayrıntılar!

 

Yapımını Focus Film’in üstlendiği ve gündüz kuşağında yayınlanmaya devam edecek olan Esaretim Sensin dizisi ile ilgili bilgileri aktarıyoruz. 30 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan Esaretim Sensin dizisi 1.bölüm ile büyük beğeni topladı.

Esaretim Sensin Konusu

Ankara’nın ünlü ailelerinden olan Kırımlıların küçük kızı olan Yasemin tutku ile aşık olduğu sevgilisi tarafından terk edilir ve bu travmayı kaldıramaz. İntihara teşebbüs eden Yasemin geçirdiği kazanın ardından bitki gibi yaşamaya devam eder.

Kırımlıların büyük kızı olan Simay ise kız kardeşinin başına gelenlerinin sorumlusu olanları bulacağına yemin eder. Simay Kırımlı kazadan bir yıl sonra Doruk’a aşık olur.

Yasemin ise iyileşmeye başlamıştır. Ayağa kalkan Yasemin’i bu hale düşüren adam ablasının konuşmaya başladığı Doruk olduğu ortaya çıkar!

 

OYUNCULAR:

ELİF GÜÇKIRAN, KEREM BAYDAR, YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER, METEHAN ŞAHİNER, SELİN IŞIK, ELİF MELDA YILMAZ, ÖZGÜR ÖZBERK, ÇAĞDAŞ SERTER, GAYE ALACACI, TUNCER YIĞCI, BAŞAK VURAL, SERKAN TINMAZ, HİCRAN YAVUZ, TUNÇ YILDIRIM, FULYA KOÇAK, HANDE KAVRUK, AYLİN SARAÇ

Son Güncelleme: 31.01.2017 21:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş