19 Aralık 2016 Pazartesi 13:49
En İyi Benim Gelin ve Damat Adayları Kimler?FOX TV Mert Murat Kimdir?
 Fox TV televizyonlarının  beğenilerek izlenen sabah kuşağı programı olarak karşımıza çıkan en iyi benim gelin ve damat adaylarını tanıyoruz. En iyi benim 21- 25 Kasım Mert Murat kimdir kimi seçecek? Aslıhan Seda Meryem arasındaki seçimde talihli isim kim olacak işte detaylar...

Farklı formatı ile izleyicilerin beğenisini kazanan En iyi benim evlilik programı hafta içi hergün 10 .00 da izleyici karşısına çıkıyor. En iyi benim seçicisi Mert Murat kimdir ?Yakışıklı damat adayı sırasıyla gezecek ve kimi seçecek merak ediliyor. 21- 25 Kasım tarihleri arasında tüm adayları dolaşacak olan en iyi benim Mert Murat kimdir sorusunun cevabını sizler için sayfamızı aktardık.

Her geçen gün evlilik programlarına bir yenisini daha eklenmeye devam ederken Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10 .00 da izleyici karşısına çıkan en iyi benim büyük ilgi gördü. 21 Kasım Pazartesi günü adayları dolaşacak olan en iyi Benim programında Mert Murat kimlere Talip olacak haftanın en iyi ben eve katılan adayı Mert Murat kimdir.

 En iyi benim Mert Murat kimdir

Ailesi Adana'da yaşayan yakışıklı damat adayı Mert programı annesinin memleketinin uzak olmasından dolayı katılmayacağını açıkladı. 26 yaşında olan yakışıklı damat adayı Mert Adanalı olduğundan dolayı kıskançlık damarının sert olduğunu dile getirdi.Hatalar gördüğünü ve daha fazla Hatay'a maruz kalmak istemediğini açıklayan Mert Kendine güvenen iddialı adaylarımız arasında yer alıyor .

Bu hafta en iyi benim programına katılan Damat adayı Mert Murat hangi adayı seçecek merak konusu oldu. Aslıhan Seda Meryem arasında gelgitler yaşayacak olan damat adayını zorlu bir hafta bekliyor.Bakalım kendisine en uygun adayı seçebilecek mi hafta içi gerekli detayları Fox TV ekranlarında programı izleyerek göreceğiz.

Son Güncelleme: 19.12.2016 13:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş