04 Ocak 2017 Çarşamba 16:28
En İyi Benim Aziz Kimi Seçti ?Fox Tv En İyi Benim kızlardan hangisi
 Hafta içi her gün Fox TV de izleyenleri  ile buluşan En İyi Benim isimli evlendirme programı izdivaç programları arasında alışık olamadığımız yeni formatıyla oldukça beğeni kazanmış durumdadır. Hafta içi saat 10:00 sevenleri ile buluşan program da bu hafta Aziz kendine talip olan 4 gelin adayı ile yemeklerini yedi. Kendi evinde vereceği davette yapığı seçimi açıklayacak .Aziz gelin adaylarından kimi kendine yakın gördü? Buse,  Zerrin ,Mina ve Leyla isimli adaylardan hangisini seçecek?

En İyi Benim programında  bir erkek kendisine talip dört bayanla her gün birisi ile akşam yemeği yemektedir. Yemekleri kendisine talip olan kişi yapacaktır. Erkek aday onu tanımaya çalışacak ardından ise cuma günü yapılacak haftanın finalinde ise bu dört talibini kendi evinde ağırlayarak onlara kendi kararını açıklayacak.Kararını açıklayan adayın seçtiği kişide bu seçimi onaylaması halinde yeni bir birlikteliğe ilk adımlar atılmaktadır.

Aziz Ağyüz 26 Yaşında Beden Eğitimi Eğitmeni Antrenör Futbolcu daha önce yurt dışında iki sene futbol oynamış hayatını bu meslekle kazanmayı düşünürken annesinin rahatsızlığı nedeni ile ülkemize geri dönmüş . Kız arkadaş edinmemes sebebi olarak ta her fırsatta bu konuya değine Aziz annesini geçen sene kaybetmiş.

Aziz 3 kardeşler ve Eskişehirsporda beş sezon oynamış.Futbolun yanında modellikte yapıyor 1,91 boyunda 86 kilosu var Aziz kuzeni Banu Sözen ile kendisine talip olanları daha yakından tanımaya çalışacak.

En İyi Benim Aziz Kimi Seçti ?

Aziz kendine talip olan 4 gelin adayı ile yemeklerini yedi. Kendi evinde vereceği davette yapığı seçimi açıklayacak .Aziz gelin adaylarından kimi kendine yakın gördü? Buse,  Zerrin ,Mina ve Leyla isimli adaylardan hangisini seçecek? Mina ile çok anlaşamayan Aziz ile Zerrin çok kötü olmayan bir yemek yediler. Buse konusunda yaşaığı polemik rahatsız etmişe benziyor .Leyla il bir olumsuzluk yaşamadı. Aziz'in vereceği karar merakla bekleniyor

Son Güncelleme: 04.01.2017 21:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş