08 Şubat 2017 Çarşamba 10:29
En İyi Ben Söylerim Murat Güner Kısaa Özgeçmişi,Yaşı,Boyu,Hayatı
 Tv8 ekranlarının şarkı yarışması olan en iyi ben söylerim 31 Ocak tarihinde 5 bölümü ile ekranlara geldi. İki Yeni yarışmacı ile izleyiciye muhteşem bir gece yaşatan yarışma programında Serdar Ortaç ve Kibariye'nin jüri Üyeliği yapması geceye renk kattı.

TV8 ekranlarının en çok izlenen ve müzikten hoşlananların beğenerek tercih ettiği en iyi ben söylerim yarışmasında yarışmacılar 30 saniyelik performansları ile görünüme seyircinin karşısına çıkıyor. Her hafta 2 yeni yarışmacının katıldığı ve iki yarışmacının elendiği en iyi ben söylerim de birbirinden güzel sesler performansları ile göz dolduruyor. Bu hafta yarışmaya katılan isimlerden birisi Murat Güner oldu. 31 Ocak'ta en iyi ben söylerim yarışmasına katılan Murat Güner hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda haz aradık.

Murat Güner kimdir

 Burak Güner 30 yaşında.Yarışmaya İstanbul’dan katılan Burak müzisyen olduğunu söylüyor. Murat’ın performanslarını yarışma içinde sizlere bildireceğiz. Daha önce de O Ses Türkiye adlı ses yarışması programında yarışmacı olan Burak Gökhan gilin takımında yer alıyordu.

Burak bu turda da istenilen performansı ne yazık ki gösteremedi. Burak geceye iyi başlamadığını ve gecenin kendi açısından güzel bitmesini istemediğini jüriyle paylaşarak elenen kişinin kendisi olmasını istiyor.Amacının hayattayken Kibariye’yi görmek istediği ve bunu da gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu söylüyor Elenen isim maalesef Burak oluyor.

Son Güncelleme: 08.02.2017 10:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş