07 Şubat 2017 Salı 13:14
En İyi Ben Söylerim Ceren Gürsoy Hayatı ve Kısa Özgeçmişi
 Tv8 ekranlarının şarkı yarışması olan en iyi ben söylerim 31 Ocak tarihinde 5. bölümü ile ekranlara geldi. İki yeni yarışmacı ile izleyiciye muhteşem bir gece yaşatan yarışma programında Serdar Ortaç ve Kibariye'nin jüri Üyeliği yapması geceye renk kattı.

TV8 ekranlarının en çok izlenen ve müzikten hoşlananların beğenerek tercih ettiği en iyi ben söylerim yarışmasında yarışmacılar 30 saniyelik performansları ile görünüme seyircinin karşısına çıkıyor. Her hafta 2 yeni yarışmacının katıldığı ve iki yarışmacının elendiği en iyi ben söylerim de birbirinden güzel sesler performansları ile göz dolduruyor. Bu hafta yarışmaya katılan isimlerden birisi Ceren Gürsoy oldu 31 Ocak'ta en iyi ben söylerim yarışmasına katılan Ceren Gürsoy hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık.
En iyi ben söylerim Ceren Gürsoy kimdir

25 yaşında olan güzel yarışmacı Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı keman bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Opera ve Balesi orkestrası'nda çalışan Yarışmacı Kocaeli'den yarışmaya katılıyor. Müzikte içli dışlı olan Ceren Gürsoy O Ses Türkiye yarışmasına da katılmıştı. Kendisine müzik hayatında başarılar diliyoruz. Bakalım en iyi ben söylerim yarışmasında dilediği performansı sergileyerek yarışmanın birincisi olma şansı yakalayabilecek mi.

 

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş