07 Şubat 2017 Salı 10:28
Emlak Konut'tan 20 Yıl Vadeli Ev Kredisi-Şartları ve Başvuruları
 Emlak Konut 20 yıl vadeli konut satışı kampanyası başladı kampanya kapsamında 20 yıl taksitle satın alınabilecek konut fiyatları belirlendi. 20 yıl vadeli konut projesi hangi illerde bulunuyor. Ve satış kampanyası için şartlar projeler nelerdir merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Konut ve bankacılık sektörünün ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için hazırladığı Konut edindirme projesi ile 20 yıl vadeli 240 ay taksit olan konut satışı gerçekleştirilecek projelerin metrekare fiyatları 2700 TL eden başlayacak. Emlak Konut kampanyası ile ev almak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyerek 0.79 vade farkı ile satın alma yapabilecekler. Faizsiz konut fırsatından faydalanmak isteyenler için 60 ödemeli kampanya düzenlemesi yapıldı. Türkiye'de bir ilk olan 20 yıl vadeli konut satış kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.
Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen kampanya 31 Mart'ta sona erecek. "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasının geçerli olduğu projeler ve bulundukları iller ise şöyle; "Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent."

 

Son Güncelleme: 07.02.2017 10:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş