02 Aralık 2016 Cuma 13:20
EGM Personel Alım İlanı-Emniyet Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel Başvuru Şartları Nelerdir?
Emniyet Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel   istihdam edecek. Peki ne kadar sözleşmeli personel alımı yapılacak?  kimler başvurabilecek? Başvuru şartları ve tarihi nedir?  sorularının yanıtını öğrenmek için haberimizi takip edebilirsiniz. Detaylar burada…

Bilişim personeli   alınacak. Adaylarda bulunması gereken özellikler ve   başvuru tarihleri haberimizde…
Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzere her yıl binlerce polis ve memur alıyor. Konu ile ilgili detaylı bilgiler Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi üzerinden kamuoyu ile paylaşılıyor.Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere geçen hafta  sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu.  Sözleşmeli personel alımı için başvurular   21 Kasım 2016 tarihinde  başladı. Peki adaylarda aranan şartlar   nelerdir?  başvuru tarihi   nezaman? cevabı  haberimizde….

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden  yayımlanan bildiriye göre sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.Yayımlanan bildiride alınacak kişi sayısının 19 olduğu belirtildi .Başvuracak adayların mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik,  fizik ve  matematikbölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.
Kimler başvuruda bulunabilir?

Bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerden mezun olmak

5 yıl deneyimli olmak

Güvenlik soruşturması temiz olmak

Seyahat engeli olmamak

 Esnek çalışma saatlerine uyumlu olmak

Başvuruda bulunacak adayların yukarda belirtilen kriterlere  sahip olması gerekmektedir. Başvurular 21 Kasım 2016’da başladı ve 2 Aralık 2016’ya kadar devam edecek.

Son Güncelleme: 02.12.2016 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş