13 Ocak 2017 Cuma 14:38
Efsane Dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek Nerede Çekiliyor?
 Ekranların yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek nerede çekiliyor merak konusu oldu. Yeni dizinin seti nerede hangi mekanda çekiliyor. 2016 2017 yeni sezonunda oldukça iddialı bir dizi olarak karşımıza çıkan Bu Şehir Arkandan Gelecek çekimleri nerede yapılıyor sorusunun cevabını sizler için sayfamızda yanıtlamaya çalıştık.

Ay Yapım tarafından hazırlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni sezonda izleyiciyi ekran başına bağlayacak gibi görünüyor. Başrollerinde Kerem Bursin  Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un Yer alacağı dizi sezonun en iddialı dizileri arasında baş sıralarda yer alıyor.
İzleyicinin beğenisine sunulacak olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi başrollerinde ünlü isimler yer alıyor. Dizinin çekimlerine çoktan başlandı dizinin birkaç bölümü senaryo gereği yüklemesinde geçeceğinden dolayı ağırlıklı olarak yük gemisinde çekildi farklı konusu ile izleyicinin beğenisini hak eden dizi yük gemisinde çekimler başlarken yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek çekimleri İstiklal Caddesi‘nde devam edecek.

Çekimlerin İstanbul’da olacağı netleşirken diğer alternatifler değerlendirme aşamasında yerini koruyor. Sezon boyunca İstanbul ağırlıklı çekimleri sürecek dizi belli başlı sahnelerini yurt dışında çekeceği ön görüldü. Detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 13.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş