07 Şubat 2017 Salı 13:40
E-Posta Hotmail.com al,Outlook hesabı aç,GMail hesap aç
 Messenger hesabı nasıl açılır Yeni eposta nasıl alınır gerek sosyal medyada gerekse internet üzerinden resmi işlemleri yaparken vazgeçilmezlerinden birisi olan eposta hesabı nasıl açılır. Messenger hesabı açıp kayıt olmak için gerekenler nelerdir? Sizde haberimizde bulunan linki tıklayarak kendinize Messenger hesabı ve eposta hesabı açma imkânına sahip olabilirsiniz.

Messenger hesabı açmak için öncelikle e-posta hesabınızın olması gerekir. Eposta hesabı için ise gerekenler oldukça basittir Sizlere Vermiş olduğunuz linki tıklayarak Messenger yani Microsoft hesap açma ekranına girmeniz gerekiyor. Sayfanın en altında bulunan linke tıkladığınızda hesap açma linkine kolayca gidebilirsiniz. Bağlantıyı kullanarak hesap açma ekranına gittiğinizde karşınıza çıkan resim de bulunan ve sizlerden istenen bilgileri doğru şekilde girip ardından güvenlik sorusunu yanıtlamalısınız. Bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuz taktirde hesabınız açılmış olacaktır kırmızı bölgelerde özellikle dikkat etmekte fayda var hesabınıza oluşturduktan sonra e-postanızı olacağı sayfaya yönlendirilecek ve buradan Hotmail Outlook MSN hesabı açmış olacaksınız .

                


 
Formda yer alan ;

•          Adınız : bölümüne mail gönderirken ve alırken arkadaşlarınızın göreceği şekilde bir isim belirterek devam edebilirsiniz.

•          Soy Adınız : isminizde olduğu gibi çevrenizin göreceği ve sizi tanıyacağı şekilde bir isim girmelisiniz.

•          Gmail şifreniz : Şİfre yazarken en az 8 karakterden oluşan bir mail adresi girmeniz gerekmektedir.

•          Doğum Tarihiniz : Doğum tarihinizi gün ay yıl şeklinde girebilirsiniz. Gerçek doğum tarihinizi vermek zorunda değilsiniz.

•          Telefon Numaranız : Kayıt sonrası şifrenizi kaybederseniz sms yoluyla kolayca yeni şifre alabilmek için telefon numaranızı girmeniz yararınıza olacaktır.

Son olarak resimde gördüğünüz değişik karakterleri kutucuğa girerek hesap oluşturma butonuna tıkladığınızda hesabınız aktifleştirilecektir.

Son Güncelleme: 07.02.2017 13:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş