22 Ocak 2017 Pazar 12:51
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğretmen ve öğrenciler tarafından çok sık kullanılıyor. Karneleri almadan notlarını öğrenmek isteyen veliler ve öğrenciler eOkul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş yaparak yardım alıyorlar. E Okul Veli Bilgilendirme sisteminden doktora kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sisteme giriş  yapmak olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kullanılan e Okul Veli sistemi öğretmenlerin öğrencilerin karnesine vermiş olduğu notları bünyesinde içermektedir ve Okul sistemi ile notlar kolaylıkla öğrenilebilir. Teşekkür takdir hesaplamaları yapılabilir e okul sistemine giriş yapmak oldukça basittir. Bunun için aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz ardından TC kimlik numarası ve okul numarasını girdikten sonra rahatlıkla e okul sistemine giriş yapıp not çizelgesi ne öğrenebilirsiniz.

TC kimlik numarası ve e Okul numarası girildikten sonra öğrencinin fotoğrafı İşaretlenerek öğrenci ile ilgili kimlik bilgileri doğrulanmalıdır. Bu bilgilere doğru girdiğiniz taktirde eokul sistemine giriş yapmış olacaksınız. Sistem üzerinden öğrencinizin okuldaki durumu ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

EOkul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden takdir teşekkür hesaplama işlemleri de yapılabilir. Dilerseniz Android telefonlarınızda eokul uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize indirerek daha kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz .

E Okul Veli Bilgi Sistemine Buradan Ulaşabilirsiniz

Yorumlar

Google+'da Paylaş