24 Ocak 2017 Salı 12:01
Duygu Çetinkaya Hangi Dizilerde Oynamış?Hayatı,Instagram,Feysbook Hesabı

Duygu Çetinkaya, 13 Ocak 1986  Denizli doğumludur. Babası asker olduğu için şehir şehir gezen güzel isim eğitimini de farklı okullardan aldı. Birçok dizi ve filmde rol aldı. Duygu Çetinkaya; "Binbir Gece" dizisinde "Sezen İncioğlu" rolüyle, "Firar" dizisinde "Betül" karakteri ile, "Seni Bana Yazmışlar" adlı diziside ise "Cansu" karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Televizyon dizilerinin yanı sıra kısa filmler ve reklam filmlerde de adını duyurdu.  Duygu Çetinkaya, Binbir Gece dizinde sergilediği mükemmel performansı sayesinde  Elit Ödül Töreninde geleceği olan oyuncu seçildi.Yamaç paraşütü, dalış, adrealin sporlarıyla yakından ilgilenen Duygu Çetinkaya, 2013'te Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de Gönüllüler takımında mücadele etti.

ARAMIZDA KALMASIN’DA NELER OLUYOR?

Hafta içi her sabah 09:30'da ekrana gelen programı artık  Jess Molho'nun sunuculuğunda ve Hakan Ural ile Duygu Çetinkaya ile devam edecek.

TV8 ekranlarının sevilen magazin programı Aramızda Kalmasın, ilk günden beri Jess Molho, Funda Özkalyoncuoğlu ve programa en son dahil olan Sena Keçeli ile yayına geliyordu. En son programa katılan Sena Keçeli ve Funda Özkalyoncuoğlu ile yollar ayrıldı.Acun Medya Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli’nin sözleşmelerini fes etmeye çalışmıştı; ancak sözleşmede bulunan maddeler nedeniyle Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli’nin Acun Medya ile sözleşmesi fes edilememiş ve ikili Jess Molho ile Aramızda Kalmasın’a devam etmişti. Yaşanan yeni bir gelişmeyle Hakan Ural ile Survivor yarışmacılarından Duygu Çetinkaya olarak dün akşam kesinlik kazandı.Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli Aramızda Kalmasın isimli programın 17 ekim 2016 günü yayınlanan bölümünde Sabahattin Ali’nin, ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabında geçen bir konuya yorum yaparken ABD’li pop yıldızı Madonna’na ile Kürk Mantolu Madonna’yı karıştırınca ortalık karışmıştı.  Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli’nin de programdan ayrıldığı böylece netleşti. Yeni sunucularıyla yayına gelen Aramızda Kalmasın programından da anlaşılduğı gibi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş