22 Ocak 2017 Pazar 20:37
Dokunulmazlık Oyunu kim kazandı 22 Ocak (Survivor)

Survivor Dokunulmazlık Oyunu kim kazandı? 22 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyunu Tv Detayları.Survivor Dokunulmazlık Oyunu (22 Ocak Pazar) kim kazandı, dokunulmazlık oyunu neydi. Survivor Ada Konseyide bu akşam Dokunulmazlık oyunundan sonra toplanacak. Peki Survivor Ada Konseyinde eleme adayı belirlenecek mi? Survivor'da eleme ne zaman yapılacak? İşte detaylar..

Survivor 2017 oldukça hızlı başladı, yarımlacılar 21 Ocak Cumartesi gecesi iki oyun oynadı, iki ödül oyunu oynayan yarışmacılar ilk ödül oyununda baraka malzemeleri için mücadele ettiler, yarışmayı Gönüllüler kazandı. İkinci ödül oyunu oynandı, bu oyunda ödül  bir  kilo piriçnti bu ödülüde Gönüllüler kazandı. İlk iki oyunda başarı sağalayamayan Ünlüler Survivor'a kötü bir başlangıç yatılar. 

22 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak?

Survivor iki aşamalı olarak ekranlara geliyor. İlk aşamada 5 oyun oynanıyor, oyunu kazanan birinci turuda kazanmış oluyor, daha sonra ikinci tur oyananıyor, eşitlik olursa en iyiler üçüncü turda karşı karşıya geliyor. Yerelhaber.tv

22 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununda yarışmacılar engelli parkurda mücadele ediyorlar.  PArkur sonunda yarışmacıları beceri oyunu bekliyor, beceri oyunundan sonra ise bayrak kapma yarışması var bayrağı kapan sayıyı alacak.

22 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyununda kavglar şimdiden başladı. Dokunulmazlık Oyununda Serhat ve Erdi kavga etti. Dünde bir gerilim yaşanmış, Serhat ve Adem kavga etmişti.

Survivor Ada Konseyi 22 Ocak 2017 Pazar

22 Ocak Survivor Dokunulmazlık Oyunu sonrasında aday konseyi var. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takım ada konseyne gidiyor. Ancak Survivor'da ilk iki hafta eleme olmayacak, Acun Ilcalı Ada Konseyi ile ilgili detayları paylşacak.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 23.01.2017 00:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş