23 Aralık 2016 Cuma 19:08
Dog Search cevabı bulundu saklanan kelime DOG nerede?

Sosyal medya kanallarında fenomen haline gelen " Dog Search  - Köpek'i Ara" herkes aramaya başladı. Karşınız gelen harflerin olduğu tablodan DOG kelimesini bulabilecek misiniz? Sosyal medya testleri ile mutlaka karşılaşmışsınızdır, karşılaştığınız testlerde sizlerde görünen sorunun cevabı istenir, bu kullanıcıları kandırmaya yönelik hazırlanmış tuzak bir sorudur. Kullanıcının gözünün içine batan kelimenin görülmemesinin imkanı yoktur, kullanıcı hemen cevabını yorum alanından verir.. 

Ancak bir sosyal medya kullanıcısı sayfasından başlattığı akım kısa  zamandan milyonlarca kişi tarafından aranmaya ve paylaşılmaya başlandı! 

Dog Search cevabı bulundu saklanan kelime DOG nerede?

Kullanıcılara " Harflerin içinden en zor sorunun cevabını bulun" diye soruldu. Resimdeki karışık halde bulunan harfler bir yerde birleşiyor, kullanıcıların ise bu harflerden oluşan DOG kelimesinin bulunması isteniyor.  İşte sizler için sosyal medyadan bulduğumuz soru sizde kendinizi deneyin bakalım cevabı bulabilecek misiniz? Bulamazsanız sinirlenmeyin derin bir nefes alın tekrar tekrar bakın kısa sürede bulacaksınız!

İşte o soru haydi cevapları yorum alanlarımızdan verin bakalım, yoksa DOG'u bulamadınız mı?

CEVAP İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 23.12.2016 20:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş