22 Ekim 2016 Cumartesi 11:52
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Neden Daha Başlamadı?Ne Zama Başlayacak?

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında 30 Eylül  Çarşamba günü başlayan  Diriliş Ertuğrul 3 sezonda ekim ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul’da yeni sezonda Bizans döneminin işleneceği tahmin ediliyor.Dizinin hayranları Diriliş Ertuğrul  3.sezonunun  başlayacağı günü  iple çekmeye başladı bile.İlgi ile takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ   twitter üzerinden bir açıklamada bulundu.Bozdağ , Diriliş Ertuğrul dizisinin 3 sezon fragmanının 13 ekim Perşembe günü yayınlanacağını duyurdu. Diriliş Ertuğrul 3 sezonu 26 Ekim Çarşamba günü TRT 1 ekranında başlayacak.

Türk Kayı boylarının Osmanlı'nın temellerinin nasıl atıldığını anlatan ve izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi 63. yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Tapınak şovalyelerine karşı yurdunu korumak için büyük bir mücadele içinde olan Ertuğrul, düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacağı merak konusu...

Heyecan ve gerilimin bir an bile eksik olmayacağı Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölümde Hancı Simon'un ticaret pazarında yerini alan Ertuğrul, büyük bir tuzağın kurbanı olur. Ancak bu tuzaktan kurtulan Ertuğrul, Hancı Simon’un yüklendiği gizli misyon, ardı arkası kesilmeyecek olayların fitilini ateşleyecektir.Kaynak: Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölümde Ertuğrul gizli görevde!

Diriliş Etuğrul 3 sezonda  diziye yeni isimler de dahil oluyor.Dizide rol alacak yeni isimler şöyle;

-Batuhan Karakaya
- Cenk Kangöz
-Çağdaş onur Öztürk
-Fırat Topkoruru
-Erden Alkan
-Elif Sümbül Sert 
-Kürşat Alnıaçık
-Osman Albayrak
-Özlem Akınözü
-Gülçin Santırcıoğlu

Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olan oyunculardan dikkat çeken isimlerden  biri de Aşkı Memnu dizisinde Bülent karakterini canlandıran Batuhan Karacakaya. Batuhan Karacakaya,Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul’un kardeşi Dündar  karakteri ile karşımıza çıkacak.
 

Son Güncelleme: 02.11.2016 18:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş