02 Kasım 2016 Çarşamba 21:32
Diriliş Ertuğrul yeni oyuncular 3.sezon oyuncu kadrosu

Türkiye’nin en başarılı dizi projeleri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonu yayın hayatına merhaba dedi ve seyirci diziye yeni katılan oyuncuların kim olduğunu merak ediyor.

Uzun bir süredir yayınlandığı günün reyting birincisi olan Diriliş Ertuğrul dizisi 3.sezonunda Engin Altan Düzyatan, Barış Bağcı, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Kürşat Alnıaçık gibi önemli sanatçılar yer alıyor.

Dizinin yeni sezonunda Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna, Melih Özdağan, Kaptan Gürman, Atilla Kılıç, Evren Erler, Edip Zeydan ve Muharrem Özcan gibi önemli isimler dahil oldu.

2016 – 2017 sezonu çekimlerine 16 yeni oyuncu ile başlayan Diriliş Ertuğrul dizisine katılan isimler arasında en çok dikkat çeken isimlerden birisi de Kürşat Alnıaçık oldu.

Yeni sezonda Çağdaş Onur Öztürk de Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alacak.

Çağdaş Onur Öztürk hangi rolde?

Diriliş Ertuğrul dizisi 3.sezonda Çağdaş Onur Öztürk, Vasilyus karakterine hayat verecek. Vasilyus, haçlıların gözde bir şövalyesi olarak dizide yer alacak.

Kürşat Alnıaçık hangi rolde?

Yeni sezonun önemli oyuncu transferlerinden birisi olarak Diriliş Ertuğrul’a katılan Kürşat Alnıaçık, Ural Bey karakterine hayat verecek.

Gülçin Santırcıoğlu hangi rolde?

Çolpan, Ural Bey’in eşidir. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olacak Çolpan yeni sezonda önemli bir görev üstlenecek. Ural Bey’in destekçisi ve eşi olan Çolpan onu çok sevmektedir.

Son Güncelleme: 02.11.2016 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş