19 Ekim 2016 Çarşamba 23:40
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümü Ne zaman Başlayacak Fragman Yayınlandımı

TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezonda izleyici tarafından merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul üçüncü sezon ne zaman başlayacak merak konusu oldu.Dizinin hayranları hangi tarihte başlayacak konusunda merakları gidermeye çalışıyorlar. Diriliş Ertuğrul üçüncü sezon başlama tarihi belli oldumu gibi soruların cevabını sizler için sayfamıza  yanıtlıyoruz.

Diriliş Ertuğrul dizisi üçüncü sezonda hangi tarihte başlayacak merak edilirken Geçtiğimiz sezon 30 Eylül Çarşamba günü başladığını görüyoruz. Dizi ile ilgili bir aksilik olmadığı takdirde Ekim ayında başlaması bekleniyor .Nefes kesen sahneler ve Macera Dolu bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan Diriliş Ertuğrul üçüncü sezonda yine Fırtınalar estirecek .Bizans döneminin işlenmesi beklenen Diriliş Ertuğrul üçüncü sezon ile ilgili gelişmeler ve ayrıntılar haberimizde .

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan’ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek’in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan’ı öldürmediği gibi, Turgut’un öldürmesine de izin vermedi. Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul’un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan’ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek’le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde. Diğer yandan Noyan ve Boğaç’ın Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç’ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak. Obada ise Tuğtekin ve Gökçe’nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey’in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey’in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti. Akça Bey Saadetin Köpek’in yardımlarıyla da Dodurgalılar’ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan’a gitmeden önce Halime’yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu’nun yardımıyla Yiğit’in peşine düştü.

Yorumlar

Google+'da Paylaş