Diriliş Ertuğrul yeni bölüm 23 Kasım Çarşamba 66.bölüm fragmanı çıktı mı

TRT1 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 16 Kasım Çarşamba akşamı 65.bölümü ile karşımızda oldu. İşte Diriliş Ertuğrul ile ilgili haberimiz sizlerle..

Çarşamba akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi 65.bölüm ile 16 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden nefes kesen sahneler ve izleyenleri ekran başına kilitleyen olaylarla yeni bölümü yayınlanan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Candar Bey’in daveti ile birlikte Çavdar obasına  Ertuğrul Bey misafir olur. Ertuğrul Bey, Candar Bey’den beklenmedik bir teklif alır. Candar bey’den gelen ortak kilimhane ile birlikte Ertuğrul Bey kafasında izleyeceği yolu çizmiştir.

Kayı obasının içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı ve diğer tarafta ise Ertuğrul Bey ile yıldızları barışmayan Ural Bey’in varlığı Ertuğrul Bey’in kafasında soru işaretlerinin oluşmasına neden olur.

Ertuğrul Bey ve Kayılar yeni toprakların yeni kuralları ile birlikte hiç istenmedik sonuçlarla karşı karşıya karlılar. Kervanın basılması ve şehitlerin ardından Ertuğrul Bey’in alacağı haber otağda umutların yeşermesine neden olur.

Turgut Alp ise ağır yaralıdır. Bütün bu gelişmelerin yanı sıra Ertuğrul Bey’e kendisini borçlu hisseden Haçaturyan ise borcunu ödemek için atacağı adımda başarılı olmak için elinden geleni yapar.

Diriliş Ertuğrul dizisi önümüzdeki hafta 23 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×