01 Şubat 2017 Çarşamba 22:10
Diriliş Ertuğrul Gülsüm Ali İlhan kimdir?Yaşı,boyu,kilosu nedir-1
 TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi tüm Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri için kadrosuna yeni oyuncular dahil etti. Diriliş Ertuğrul dizisi hayran kitlesi tarafından merakla beklenirken diziye Gülsüm Ali İlhan isimli oyuncu katıldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan karakterini canlandıracak olan Gülsüm Ali İlhan kimdir ?Hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda paylaştık.

Yeni sezon bölümleri ile yine izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi her bölümünde heyecan dolu dakikalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Diziye yeni dahil olan Aslıhan karakterini can veren yuncu Gülsüm Ali İlhan oldu Ural Beyin tek kız çocuğu olan Aslıhan Evin en küçüğü düz kibar bir hanımefendi olması yanında aynı zamanda iyi bir savaşçıdır.

Diriliş Ertuğrul Gülsüm Ali İlhan kimdir?

Güzel oyuncu 1 Ocak 1993 tarihinde Bulgaristan'da dünyaya gelmiştir 26 yaşındaki oyuncumuz Bulgaristan'da düzenlenen en iyi model yarışmasına katılarak derece almayı başarmıştır.2012 yılında son yaz Balkanlar 1912 dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmış olan ülsüm Ali İlhan sergilediği performans ile seyircinin onayını almaya hak kazandı.Ardından TRT 1 dizisi seddülbahir 32 saat ve Star TV dizisi hanım köylü de rol alarak başarı merdivenlerini tırmanmaya başarmıştır .

 Son olarak hanım Köylü dizisinde canlandırdığı İlkgün karakteri ile oldukça beğeni toplayan başarılı oyuncu Gülsüm Ali, daha önce de Son Yaz Balkanlar dizisinde ayrıca Seddülbahir 32 Saat dizisindeki hemşire rolünde oynamıştır. Şimdi ise Diriliş Ertuğrul dizisi ile ekranlarda olan Gülsim Ali Aslıhan karakterini canlandırmaktadır.

 

Gülsüm Ali Yaşı: 23

Gülsüm Ali Boyu: 1,72

Gülsüm Ali Kilosu: 54

 

 

Gülsüm Ali Oynadığı Diziler

Seddülbahir 32 Saat

Son Yaz Balkanlar

Hanım Köylü

Diriliş Ertuğrul

 

Son Güncelleme: 30.11.2016 20:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş