29 Kasım 2016 Salı 22:29
Diriliş Ertuğrul Batuhan Karacakaya Kaç Yaşında, nereli,Boyu,Yaşı Hakkında Bilinmeyenler
 Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon bölümleri ile TRT ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezon yeni oyuncular dahil oldu senaryosu ve oyuncuları ile izleyiciden büyük beğeni kazanan Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan oyunculardan birisi de dizide Dündar karakterini canlandıran Batuhan Karacakaya oldu. Diriliş Ertuğrul dizisinin Dündar karakteri Batuhan Karacakaya kimdir ?Nerelidir hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen detayları sizde için sayfamızı hazırladık.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Dündar karakteri karşımıza Ertuğrul'un en küçük kardeşi olarak çıkıyor. Dündar'ın abisini olan inancı tam ve Onun gittiği yoldan gitmek için kendisine bir hayat tarzı seçmiştir. Diriliş Ertuğrul dizisinde önemli bir karakter olan dindar Batuhan Karaca tarafından temsil ediliyor.

Batuhan Karacakaya kimdir

 997 yılında İstanbul'da dünyaya gelen 19 yaşındaki Batuhan Karacakaya Şişli Ufuk Koleji'nde eğitimini sürdürmektedir.Yaşının küçük olmasına rağmen birçok projeye imza atan oyuncu sergilediği performans ile bu seyircinin olayını almıştır.Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyen oyuncumuz vücut geliştirme sporu ile de yakından ilgilenmektedir.Kendisini daha önce Aşkı Memnu dizisinde  Bülent ziyagil karakteri ile izlemiştik .Bıçak Sırtı, Umutsuz Ev kadınları ve Beşinci Boyut gibi dizilerde de yer alan Batuhan Karacakaya şimdi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi Dündar karakteri ile ekranlardadır.

Batuhan Karacakaya Yaşı: 19

Batuhan Karacakaya Boyu: 1,76

Batuhan Karacakaya Kilosu: 75

Batuhan karacakaya Dizileri

Beşinci Boyut

Bıçak Sırtı

Aşk-ı Memnu

Umutsuz Ev Kadınları

Uzun Hikaye

Bekle Beni

Dersimiz Atatürk

Aşk Tesadüfleri Sever

Son Güncelleme: 29.11.2016 23:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş