22 Kasım 2016 Salı 16:08
Dilara Kayalı kaç yaşnıda? İşte Benim Stilim Dilara kimdir nereli boyu yaşı kilosu
TV8 ekranlarında işte Benim stilim yeni sezon yarışmacıları ile ekranlara bomba gibi geliyor birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı işte Benim stilim yarışmacıları arasında Dİlara Kayalı  bulunuyor. Dİlara Kayalı kimdir Sarısının cevabını merak edenler için sayfamızı aktaracağız.

Sunuculuğunu Öykü serter'in üstlendiği jüri üyesi koltuğunda Nur Yerlitaş İvana Sert Kemal Doğulu ve Uğurkan erez'in yer aldığı yeni sezon işte Benim stilim yarışmasında, Kerimcan Durmaz da karşımıza çıkacak.Farklı kişiliği ve tavırları ile yarışmaya renk katacak olan Kerimcan yarışmacılar hakkında fikirlerini söyleyecek.

İşte Benim stilim Dilara Kayalı kimdir

 Yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak olan işte Benim stilim yeni yarışmacılarından birisi de Dilara Kayalı oldu. Dilara Kayalı 1996 yılında Bursa'da dünyaya gözlerini açtı. 1.69 boyunda olan yarışmacımız 43 kilogram ağırlığındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan yarışmacımız oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir.

Daha önce Üç kadın üç kader isimli filmde rol almıştır.20 yaşındaki güzel yarışmacımız kova burcunda andır. 21 Kasım Pazartesi günü saat 15 00 dan itibaren TV8 ekranlarında işte Benim stilim yarışmasında podyumda kendi tarzını sergileyecek olan yarışmacımız başarılar diliyoruz .

Adı : Dilara Kayalı
Yaşı : 20
Boyu : 1,69
Kilosu : 43
Mesleği : Oyunculuk ve Moda
Yaşadığı Yer : Bursa
Burcu : Kova
 
 
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 17:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş