01 Kasım 2016 Salı 19:38
Dilara Gönder kimdir hangi dizide rol alacak

Ülkemizin ünlü sunucuları arasında yer alan Dilara Gönder ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. Son olarak Sil Baştan dizisinde rol alan Dilara Gönder hangi dizide rol alacak ve biyografi bilgileri şu şekilde..

FB TV, TRT, NTVSPOR, NTV gibi kanallarda sunuculuk yapan Dilara Gönder son olarak Sil Baştan dizisinde rol almıştı. Oyunculuk hayatında başarılı bir şekilde yoluna devam eden Dilara Gönder’in yeni bir dizide rol alacağı belirtildi.

Dilara Gönder başrollerinde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, İpek Tuzcuoğlu, Tolga Pancaroğlu gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise MF Yapım’ın üstlendiği Baba Candır dizisinde rol alacak.

Dilara Gönder kimdir?

Dilara Gönder 17 Haziran 1983 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Sunucu ve oyuncu olan Dilara Gönder 33 yaşındadır. Babasının işleri nedeniyle 5 yaşına kadar Almanya’da kalan Gönder daha sonra ailesi ile birlikte İzmir’e taşınır.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunu olan Dilara Gönder İstanbul Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirmiştir.

Çocukluğundan beri tenis, atletizm, hentbol gibi sporlarla uğraşan Dilara Gönder aynı zamanda resim yapar ve keman da çalar. 2005 yılında FB TV’de staj yapma kararı alan Dilara Gönder 2007 yılında ise Lig Tv kanalına transfer olur.

2010 yılından sonra da NTVSPOR’da çalışan Dilara Gönder Almanca ve İngilizce bilmektedir. 2014 yılında Ne Diyosuun dizisinde rol alan Dilara Gönder ardından Sil Baştan dizisinde rol almıştır. Dilara Gönder yakında Baba Candır dizisinde rol alacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş