28 Ocak 2017 Cumartesi 18:42
Demet Akalın evlilik programı mı sunacak Rekor Teklif!
 Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan Demet Akalın’a evlilik programı sunması için oldukça iyi bir teklif geldiği ortaya çıktı. Kendisi bu gelişmeyi doğrulayan Demet Akalın acaba evlilik programı sunacak mı? İşte detaylar..

 

90’lı yılların sonlarına doğru mankenlikle başlayan kariyeri zamanla pop müzik türünün kraliçelerinden birine doğru yol alan Demet Akalın’a evlilik programı sunması için rekor bir teklif geldi! Show Tv, ATV, Star tv gibi kanallarda yayınlanmaya devam eden izdivaç programlarına bir yenisi daha eklenebilir.

AYLIK 1 MİLYON TL TEKLİF!

Demet Akalın’a evlilik programı sunması için aylık 1 milyon TL teklif geldiği ortaya çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Renkli Sayfalar programında teklifi aldığını söyleyen ve düşünmeye devam ettiğini belirten Demet Akalın teklifin çok cazip olduğunu belirtti.

Herhangi bir rakam belirtmeyen Demet Akalın’ın tek endişesi ise biricik kızı Hira. Hira’nın programına nasıl uyacağını düşünen Demet Akalın’ın Fox Tv’den evlilik programı sunması için teklif aldığı gelen haberler arasında yer alıyor.

Şarkılarıyla hayranlarını her dönem coşturan Demet Akalın bakalım bu gelen evlilik programı teklifini kabul edecek mi hep birlikte göreceğiz.

Son Güncelleme: 28.01.2017 18:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş