13 Kasım 2016 Pazar 19:14
Deli Divane Ranvir Kimdir Hint Oyuncu Kinshuk Mahajan Kaç Yaşında?

Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkan deli divane dizisi aktörlerinden olan ünlü isim Ranvir karakterini canlandıran Kinshuk Mahajan Kimdir.

Hint dizileri ne büyük önem veren ve sıkı bir izleyici kitlesi olan Kanal 7 televizyonu deli divane dizisi ile yine izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı dizide karşımıza çıkan yakışıklı Hint Oyuncu Kinshuk Mahajan  hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Kanal 7 bir Hint dizisini daha izleyicisi karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. 27 Temmuz çarşamba günü ilk bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Deli Divane dizisinin çok geniş bir oyuncu kadrosu var. Çok değişik coğrafyalarda izleyici karşısına çıkan Bidaai dizisi son olarak Türk izleyiciler ile buluşacak. Tüm dünyayı bir dönem peşinde koşturan ve 739 bölüm çekilen Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında Deli Divane isimi ile bir ülkede daha izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde her gün 4 bölüm olarak yayınlanacak.

Kinshuk Mahajan Kimdir

Yakışıklı Hint oyuncu 17 Nisan 1986 yılında Delhi’de  dünyaya geldi Deli divane dizisi ile Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkan oyuncu 2011 yılında  Divya Gupta ile evlenen genç oyuncu halen aktif olarak Hindistan televizyon sektöründe çalışmaktadır.

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş