24 Ocak 2017 Salı 15:58
Deli Divane final bölümü neler yaşanacak nasıl bitecek? 2017

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint yapımlarından olan Deli Divane dizisi sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. 2016 yaz döneminden bu yana ekranlarda olmaya devam eden Deli Divane dizisi final bölümü ile ilgili gelişmeler ve detaylar sizlerle!

2007-2010 yılları arasında Hindistan’da bir döneme damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi finale doğru yaklaşıyor. Türkiye’de 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanan ve haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında olan Deli Divane dizisi final bölümünde neler yaşanacak sorusunun cevabını sizler içi yanıtladık.

Deli Divane dizisinde Ragini ile Anmol resmi olarak evliler. Ranvir’in Ragini’ye olan tavsiyesi ile birlikte bu evlilik gerçekleşse de bu evliliğin gerçekleşmesindeki en büyük neden Tamanna içindi.

Shvani isimli birisi Ragini’ye aşık olur. Bu yaşananların ardından Anmol ve Ragini de boşanmak zorunda kalırlar. Anmol ise Shivai’nin Ragini’ye kalacak olan mirasın peşinde olduğunu ispat edecektir.

Anmol ile Ragini arasındaki kavuşma bu vesile ile olacaktır.

Tarun ise Khushi ve Tamanna’yı kaçırır! Interjet ise Almanya’dan geri döner. Tarun’un masum çocukları kaçırabilecek kadar iğrenç olduğunu gören Khushi de artık ondan umudunu keser.

Ragini ve Amol finalde evlenirler. Khushi ise Tarun’un ne kadar para düşkünü birisi olduğunu görür ve onun peşini bırakacaktır. Alekh ise Khushi’ye olan aşkını resmen ifade eder!

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş