Deli Divane Alekh ne zaman iyileşiyor neden hasta?
Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Deli Divane dizisinde bir süredir dizinin en önemli karakterlerinden birisi olan Alekh hastalığı ile uğraşıyor. Alekh’in hasta olması seyircinin merakını uyandırdı.

Akıllara gelen ilk soru Alekh ne zaman iyileşiyor oldu. Dizi yaklaşık 90 bölümü geride bıraktı ve son yaşananlara bakıldığında Alekh iyileşme yolunda hızla ilerliyor.

Alekh’in hastalığının iyileşmesi için Ranvir elinden geleni yapıyor. Yayınlanan son bölümde Alekh’e hangi doktor tedavi süresi boyunca eşlik edecek bunun tartışması yaşanmıştı.

Vasundhara ve diğerlerinin konu hakkında fikir ayrılıklarına sebep olması hem Alekh’i hemde aileyi derinden etkileyecek. Tedavi sürecinde bir süredir olumlu aşamalar kaydeden Alekh durumlardan etkilenebilir fakat yine de birkaç bölüm sonra tamamen iyileşmesi bekleniyor.


Alekh’in annesi olan Vasundhara oğlunun durumunun iyiye gitmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir kadındır. Hatta Sadhna’ya olan güveni de Alekh iyileşme süreci sayesinde artmıştır.

Öyle ki Alekh ile Sadhna arasında yaşanan evlilikte tamamen Vasundhara’nın ısrarları ile gerçekleşecektir. Sadhna zihinsel engelli Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır.

Hüzünlü ve etkileyici bir konusu olan Deli Divane dizisi her gün yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında dizinin her akşam üstü yeni bölümünü seyredebilirsiniz.

Türkiye’de en çok takip edilen günlük diziler arasında yer alan Deli Divane’de Alekh ne zaman iyileşecek net olarak bilinmiyor fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde Alekh tamamen sağlığına kavuşabilir.
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
merve ballar 2 gün önce

sadna nasıl olecek

Misafir Avatar
tural 1 hafta önce

Alekh ne zaman iylesiyorrrrrrrrrrrr

Misafir Avatar
Elif 2 hafta önce

Sadna ve ranvir nedan oluyor bu hic olmamis

Misafir Avatar
zehra 2 hafta önce

alek tez zamanda ilesir bugügün alek herseyi ögrendigini izledim cok mutlu oldum

Misafir Avatar
Melek 3 hafta önce

Sadhna öldükten sonra alekh evlenecek biraz zaman geçtikten sonra da ranvir ölecek ve ragini başka biriyle evlenecek ama sadna ve alekhin bir kızı olacak tabi ki ragini ve ranvir in bir kızı olacak amma velakin bnm anlamadığım şey alekh neden böyle oldu ama dizi çok güzel

Misafir Avatar
hayat 4 hafta önce

Alehk ve sadbna aski biymesin

Misafir Avatar
Rümeysa 4 hafta önce

Harika bir hint dizisi şahane iyiki var ya

Misafir Avatar
Merve 1 ay önce

TM evet raginide evleniyor hemde şlokla evet ranvirde ölüyor sadnada