23 Ekim 2016 Pazar 21:37
Deli Divane Alekh ne zaman iyileşiyor neden hasta?
Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Deli Divane dizisinde bir süredir dizinin en önemli karakterlerinden birisi olan Alekh hastalığı ile uğraşıyor. Alekh’in hasta olması seyircinin merakını uyandırdı.

Akıllara gelen ilk soru Alekh ne zaman iyileşiyor oldu. Dizi yaklaşık 90 bölümü geride bıraktı ve son yaşananlara bakıldığında Alekh iyileşme yolunda hızla ilerliyor.

Alekh’in hastalığının iyileşmesi için Ranvir elinden geleni yapıyor. Yayınlanan son bölümde Alekh’e hangi doktor tedavi süresi boyunca eşlik edecek bunun tartışması yaşanmıştı.

Vasundhara ve diğerlerinin konu hakkında fikir ayrılıklarına sebep olması hem Alekh’i hemde aileyi derinden etkileyecek. Tedavi sürecinde bir süredir olumlu aşamalar kaydeden Alekh durumlardan etkilenebilir fakat yine de birkaç bölüm sonra tamamen iyileşmesi bekleniyor.


Alekh’in annesi olan Vasundhara oğlunun durumunun iyiye gitmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir kadındır. Hatta Sadhna’ya olan güveni de Alekh iyileşme süreci sayesinde artmıştır.

Öyle ki Alekh ile Sadhna arasında yaşanan evlilikte tamamen Vasundhara’nın ısrarları ile gerçekleşecektir. Sadhna zihinsel engelli Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır.

Hüzünlü ve etkileyici bir konusu olan Deli Divane dizisi her gün yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında dizinin her akşam üstü yeni bölümünü seyredebilirsiniz.

Türkiye’de en çok takip edilen günlük diziler arasında yer alan Deli Divane’de Alekh ne zaman iyileşecek net olarak bilinmiyor fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde Alekh tamamen sağlığına kavuşabilir.
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 22:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş