30 Ekim 2016 Pazar 17:01
Deli Divane 97.bölüm fragmanı 31 Ekim bölüm özeti

Ülkemizde en çok seyredilen diziler arasında yer alan Deli Divane, her gün yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında yer alıyor. Dizinin son bölümünde yaşananlar seyircileri meraklandırdı.

Yayınlanan son bölümde Alekh ve Sadhana birlikte yemeğe giderlerken bir grup sokak haydudu tarafından saldırıya uğramıştı. Yaşanan kavga esnasında Sadhana’nın vurulması herkesi şok etmişti.

Sadhana ve Slok’u şirkette çalışmaya başlamasını kutlamak için Alekh yemeğe götürmek isterken yaşanan bu acı olay herkesi şaşırttı. Alekh, Sadhana’yı koruyamadığı için kendisini suçlu hissetmektedir.

Sadhana’nın başına gelenler Alekh’in iyileşme sürecini etkileyecek. Alekh etkilendiği bu olaydan daha güçlü bir insan olarak çıkmayı başaracak fakat ilk başlarda oldukça zor günler yine Alekh’i bekliyor.

Yeni bölümde Sadhana hastanede yatmaya devam edecek. Geçtiğimiz bölümde yoğun bakım ünitesine kaldırılan Sadhana tedavi olacak ve iyileşecek.Sadhana’nın yaşadığı olay sonrası Alekh kendisini suçladığı için bir süre Sadhana ile konuşmayacak ve içine kapanacak. Alekh’in bu hali ev halkını da etikleyecek.

Sadhana iyileşip eve dönmesine rağmen Alekh’in onunla ilgilenmiyor hatta yüzüne bile bakmıyor oluşu Sadhana’yı da üzecek. Alekh’in yaşananlara bu şekilde tepki vermesi tedavisini son derece kötü etkilemiş gibi görünecek.

Hint sinema dünyasının en ünlü isimlerinin yer aldığı Deli Divane dizisi Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublajlı olarak yayınlanmaktadır. Dizinin her gün yeni bölümü ekranlara gelmekte ve yeni bölümleri akşamüstü yayınlanmaktadır.

Son Güncelleme: 30.10.2016 19:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş