30 Ekim 2016 Pazar 16:05
Deli Divane 96.bölüm özeti 30 Ekim Pazar son bölüm

Kanal 7’nin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 96.bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı ekranlarda oldu. İşte haberin detayları..

Her bölümü merakla takip edilen ve Hindistan’ın ünlü oyuncularının başrollerinde yer aldığı Deli Divane dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında yayın hayatını sürdüren Deli Divane dizisi ülkemizde de şu günlerde en çok takip edilenler arasında yer alıyor.

Son olarak 30 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olan dizinin bu bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:

Dizinin son bölümünde Sadhana’nın iyileşmesini kutlamak için herkes Vasundhara’nın organize ettiği partide buluşur ancak Naween ve Avni yeni hain planlar peşindedir.

Sadhana’nın iyileşmesine çok sevinen ev halkı ise kutlama yapmaktadır. Bu durumu kıskanan Avni ve Naween kıskançlık krizine girer. Sadhana ve Alekh’in arası ise son yaşananların yanı sıra düzelmeye başlamıştır.

Alekh Sadhana’nın eve dönmesinin ardından eski neşesine kavuşur. Sadhana ona tekerlekli sandalyedeyken bakar. Alekh partide tüm kadınlara kırmızı gül hediye eder.

Vasundhara ise Alekh’in bu kadar hızlı iyileştiğini görünce Slokh’a teşekkür eder. Partinin sonunda tüm evli çiftler birbirlerine olan aşklarını ilan ederler. Alekh ise Sadhana’ya olan aşkını ilan etmekte zorlanır.

Deli Divane Künye

Tür : Romantik Dram

Yönetmen : Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular Angad Hasija, Sara Khan

Parul Chauhan, Kinshuk Mahajan

Senarist : Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yorumlar

Google+'da Paylaş