26 Ekim 2016 Çarşamba 23:22
Deli Divane 93.bölüm fragmanı 27 Ekim Perşembe son bölüm özeti
Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Deli Divane dizisi son olarak 92.bölümü ile ekranlarda oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Kanal 7 ‘nin Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi haftanın her günü hayranlarının karşısında! Önemli gelişmelerin yaşandığı ve başrollerinde Bollywood yıldızlarının rol aldığı Deli Divane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Alekh’in korkularını yendiğini gören Vasundhara, Sadhana’ya kötü davrandığını için pişman olur. Alekh ise kırmızı gülleri gördüğünde ise kriz geçirir ancak bu durumdan Slokh sayesinde kurtulur. Alekh’i kendi istediği bir doktorun tedavi etmesini isteyen Vasundhara Sadhana’nın kararına tepki gösterir.

Sadhana’ya verdiği karardan dolayı minnettar olan Vasundhara Alekh’in bir bir korkularını yenmesi ile de yumuşar. Slokh Alekh’in neden annesinden nefret ettiğini ve korktuğunu da araştırır.

Slokh geçmişte büükbabasının ölümünden sonra psikolojisi bozulan Alekh’in anlatmadığı olaylar olduğunu ve yaşadığı sorunların bunlardan kaynaklandığını düşünür. Alekh’in eskiden eli bağlanarak bir odaya kapatıldığını öğrenmesi de şok olur.
 
Son Güncelleme: 27.10.2016 13:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş