24 Ekim 2016 Pazartesi 15:49
Deli Divane 91.bölüm fragmanı 25 Ekim günü neler olacak?
Çok sevilen bir Hint dizisi olan Deli Divane ekranlara her gün yeni bölümleri ile gelmeye devam ediyor. Dizi 24 Ekim yayınlanan 90.bölümü de geride bırakıyor.

Günlük diziler arasında en çok takip edilen dizilerden birisi olan Deli Divane dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Ragini yaşananlara büyük tepki gösteriyor, peki Alekh tedavi süreci nasıl ilerleyecek merak ediliyor.

Dizinin son bölümünde Sadhana, Vasundhara’ya karşı çıkıyor. Sadhana hayatında ilk defa Vasundhara karşı çıkacak ve bu Vasundhara’yı etkileyecek.

Alekh’in tedavisinde doktor seçimi tartışması son bulacak. Sadhana bu konuya noktayı koyan isim olacak ve Alekh’i tedavi eden ismin Slokh olması için çok çabalayacak.

Öte yandan bunun kendisinin isteği olmayan Vasundhara ise ev içerisinde adeta terör estirecek. Vasundhara Sadhana’ya doktor seçimi nedeniyle son derece öfkelidir. Sadhana’ya güveni tam olan ve onu seven Vasundhara bu olaydan sonra biraz değişecektir.

Deli Divane dizisinin yeni bölümünde Sadhana ile Ranvir’in arası da açılıyor. Ranvir bu nedenle Ragini’ye kötü davranmaya başladı. Kaşalya ise ikili arasında yaşananları öğrendi.

Ragini ile Ranvir’in arası bir süre daha kötü ilerleyecek ve bu nedenle Kaşalya, Sadhana’ya tepki gösterecek. Tüm bunlar yaşanırken, Alekh’i hiç karşılık bekmeden sevmekte olan Sadhana’nın iyi hallerini gören Slokh, Alekh için elinden gelen her şeyi yapacağını söyler.

Alekh’in korkularını yenmesine Slokh yardım edebilecek mi, Alekh ne zaman iyileşecek merak ediliyor. Dizi her gün yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.
 

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş