23 Ekim 2016 Pazar 13:22
Deli Divane 23 Ekim 89.bölüm fragmanı yayınlandı


Türkiye’de en çok takip edilen günlük diziler arasında yer alan Deli Divane her gün yeni bölümleri ile ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Sevilen dizi Deli Divane’nin yeni bölümünde heyecan dorukta olacak.

Hastaneye kaldırılan Alekh iyileşmeye başlayacak ve dizide yeniden karakterler adına dönüm noktaları oluşacak. Son olarak Alekh’in tedavi gördüğü hastanede hangi doktorun tercih edileceği dizide bir krize neden olmuştu.

Deli Divane’nin yeni bölümünde neler olacak merak edilirken 89.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Alekh’in ilkokuldan bir arkadaşı olarak Malti’nin kuzeni Slokh diziye dahil olacak. Alekh’in tedavisini Slokh üstlenecek.

Deli Divane 89.bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Alekh’in tedavi süreci yine gündemde olacak. Alekh’in hangi doktoru tercih edeceği ve hangi doktorun önerileceği önemli bir problem olarak ortaya çıkacak.

Öte yandan Ranvir abisinin normal hayatına geri dönebilmesi için mücadelesine devam edecek. Bu nedenle Ranvir geri kalan herkesi de ikna edecektir.

Alekh için başkent Delhi’de çok ünlü bir psikologdan özel bir randevu alınır. Fakat dizide Bay Şarma’nın gelini olan Malti’nin kuzeni de psikologdur ve bu nedenle tartışma yaşanacak. Slokh aynı zamanda Alekh’le ilkokulda en yakın arkadaştır.

Sadna Alekh’i Slokh’un tedavi etmesini istemektedir fakat Vasundhara bu karara sert bir şekilde karşı çıkacaktır. Yeni bölümde Alekh’in tedavi süreci nedeniyle yaşanan tartışmalar ekranlara taşınacak.

Bay Şarma ile Vasundhara arasında yine özel bir diyalog gerçekleşecek. İkili arasında sinirler yükselecek ve iki tarafta gerilecek. Şarma; “ İnsanlar paraya göre değerlendirilmezler Bayan Vasundhara. Zengin olabilirsiniz ama Tanrı değilsiniz” diyecek. Oldukça ağır sözler işiten Vasundhara ise; “Boş şeylere harcayacak zamanım yok benim. Kendimi size savunacak değilim” diyecek.

Yeni bölümde ikili arasında ki gerginlikte ekranlara taşınacak. Deli Divane dizisinin günlük özet ve tanıtımlarını burada takip edebilirsiniz.

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş