21 Ekim 2016 Cuma 21:46
Deli Divane 22 Ekim Cumartesi 88.bölüm fragmanı yayınlandı
Çok sevilen Hint Dizilerinin adresi olan Kanal 7 ekranlarında her gün yeni bölümü ile yayınlanan Deli Divane dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Dizinin yayınlanan son bölümde Alekh’in hasta olduğunu öğrenen Ranvir, krizlerin nedenini araştırmaya başlamış ve Alekh’in iyileşebilmesi için araştırmalar yapmaktaydı.

Ranvir, Alekh’in tedavi sürecine oldukça önemli bir şekilde etki edecek. Yeni bölümde Sadhana’nın açığını arayan Vasundhara ise istediğini elde edemeyecek.

Sadhana’nın Alekh ile hastanede bir araya gelmesi ve yakınlaşması Vasundhara’yı kıskandırmaya devam edecek. Sadhana ile uğraşan tek isim Vasundhara değil aynı zamanda Sadhana’nın Rajvans ailesinden de düşmanları bulunuyor.

Ragini ise ev halkının kendi kardeşine kötü davranmasından son derece olumsuz etkilenmişti. Gördükleri Ragini’yi yeni bölümde de etkilemeye devam edecek.

Sadhana’ya kurulan tuzaklar onu zor duruma düşürebilir fakat Sadhana’ya birisi yardımcı olacak ve işler değişecek.

Başarılı oyuncu Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın başrollerinde yer aldığı Türkçe ismi Deli Divane olan dizi her gün yeni bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş