07 Şubat 2017 Salı 16:59
Deli Divane 196.bölüm fragmanı 8 Şubat Çarşamba Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının en çok takip edilen yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinden bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 196.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan diziden gelişmeler sizlerle!

 

Haftanın her günü saat 16.15’de sevenleriyle buluşan Hint yapımlı dizi Deli Divane’de heyecan devam ediyor. 2007-2010 yılları arası 3 yıl boyunca Hindistan’da yayınlanan ve yıllar sonra ülkemizde de dizi severlerin karşısına çıkan Deli Divane dizisi ilk olarak yaz döneminde ekranlarda olmuştu.

8 Şubat Çarşamba günü 196.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan Deli Divane dizisi son bölümden gelişmeler sizlerle;

Son bölüm özeti

Vasundhara, Ragini ve Animol hakkında öğrendiklerinin ardından gerçekleri Kaşalya’ya anlatır. Duyduklarına çok şaşıra Kaşalya ise Vasundhara’ya her ne kadar inanmakta zorluk çekse de onunla işbirliği yapmayı kabul eder.

Animol Ranvir’in ölümünün ardından yaptıkları ile birlikte geç de olsa karşılığını alacaktır. Ragini ve Animol’un daha rahat bir ilişki yaşayabilmesi için Vasundhara ise planlarını yapmaya devam eder.

Alekh’in Sadhana’dan sonra eski haline dönmesi ile birlikte Slokh Londra’dan gelir. Slokh yalnız olmayacaktır. Animol’ün eski sevgilisi ile birlikte gelen Slokh’un bu durumdan Animol dışında kimsenin haberi yoktur.

Ragini’nin daha sıcak davranmasına sevinen Animol ise Svansy’nin tehditleri ile tekrar zor duruma düşer.

Deli Divane detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.03.2017 20:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş